درب ضد سرقت مدل زئوس

  • بازدید: 119 نفر

درب ضد سرقت مدل زئوس از با کیفیت ترین و شیک ترین مدل های درب ضد سرقت در بازار می باشد. برای ثبت سفارش خرید با ما تماس بگیرید.

مشخصات درب ضد سرقت مدل زئوس:

درب ضد سرقت مدل زئوس در دسته درب ضد سرقت روکش راش قرار دارد و از مقاومت خوبی در برابر اشعه مستقیم خورشید، رطوبت و گرما را در مقایسه با دیگر رویه های درب برخوردار است. با توجه به قیمت پایین این درب و سهولت تولید رویه آن، این درب مورد توجه انبوه سازان، ساختمان سازان و نمایشگاه داران سراسر کشور قرار گرفته است.

این نوع رویه درب ضد سرقت از ورق ام دی اف به ضخامت 8 میلی متر بوده که یک لایه لمینت ضد خش روی آن در شرایط خاصی پرس می شود و سپس در دستگاه های CNC طرح های مختلفی روی آن حکاکی می شود و این شیار های ایجاد شده با محلول خاصی رنگ می شوند.

این رویه به دلیل صنعتی بودن روکش آن، نسبت به رویه های درب ضد سرقت رنگ پلی اورتان هزینه کمتری دارد و نسبت به سایر درب های ضد سرقت از قیمت کمتری برخوردار است. در تولید این درب ضد سرقت، یراق آلات نقره ای استفاده می شود. قطر چهار چوب (کفی ) این درب 18 سانتی متر و ابعاد پشت به پشت چهارچوب نیز 110x210  می باشد.

ویژگی های داخلی و اصلی درب شامل ورق داخلی سرتاسری تقویت شده با 5 پروفیل عرضی و 4 لچکی بکار رفته در لنگه درب ، لولا ها و پین امنیتی می باشد. دربهای ضد سرقت زئوس برای استفاده در فضای داخلی آپارتمانها و محیط داخلی ساختمان طراحی شده اند و در واقع کپی از نوع گرانتر دربها میباشد که به صورت اکونومی به فروش برسد تا علاوه بر کیفیت از لحاظ قیمتی نیز مقرون به صرفه هستند.

مشخصات فنی
تولید کنندهاتحاد درب
ضخامت فلز چهار چوب1.25 میل
عرض چهار چوب110 cm
طول چهار چوب210 cm
کفی چهار چوب18cm
نوع رویهرویه راش
واشر درز گیر دور دربدرزگیر پرسی
چشمیدارد
نوع عایقفوم پلی اورتان
رنگ چهارچوبقهوه ای
نوع قفلقفل ایرانی اولترا
وزن70 kg