درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت در تهران,درب ضد سرقت تهران,قیمت درب ضد سرقت

درب ضد سرقت مدل اکونومی تک قفل

  • بازدید: 512 نفر

درب ضد سرقت مدل اکونومی تک قفل تك قفل و دو قفل رنگ قهوه ای دارای ظاهر بسیار زیبا یراق آلات جنس خوب

درب ضد سرقت مدل اکونومی گردویی تک قفل

 درب ضد سرقت مدل اکونومی گردویی به دلیل نیاز بازار به درب های با قیمت رقابتی در شرکت اتحاد درب تولید میشود .درب هاي ضد سرقت ارزان قيمت ايراني به مراتب بهتر از درب هاي چيني ميباشد.و اين امر به دليل استفاده از فولاد به جاي اهن در اين گونه درب ها مي باشد و نيز به دليل استفاده از يك سازه فولادي در داخل درب از استقامت بالاتري نسبت به ديگر درب هاي ضد سرقت ارزان برخوردار است كه به دليل چينش فولادي كه داخل ان وجود دارد یکی از اینگونه از دربهای ضد سرقت که از ارزانترین دربهای ضد سرقت ایران است  با تکنولوژی دربهای ضد سرقت چینی میباشد ولی با توجه به اینکه در تیراژ بالا و بدون پرداخت گمرکی تولید میشود لذا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد .

  • درب پی وی سی مدل اکونومی گردویی با قفل ایرانی تولید میگردد و لی در صورت خواست مشتری با انواع قفل های دیگر جایگزین میشود

به طور کل از نظر مشخصات درب ضد سرقت نگین تفاوتی با دیگر درب ها ندارد و وجه تمایز اصلی آن در رنگ و شاید روکش بکار رفته در آن باشد.

ورق لنگه و چهار چوب درب ضد سرقت با ضخامت 1میلی متر،با کفی  14. .ورق داخلی لنگه به صورت کاملا سرتاسری،با ضخامت ۰.۶میلی متر  .تعداد 5 عدد پروفیل عرضی جهت ایمنی و4 عدد پروفیل لچکی در زاویه درب ضد سرقت جهت استحکام لنگه بکار رفته است. . وزن تقریبی درب 55 کیلوگرم و تعداد۳ عدد پین امنیت پشت لنگه قرار دارد‌. 

مشخصات فنی
تولید کننده اتحاد درب
ضخامت فلز چهار چوب 1میل
عرض چهار چوب 105 cm
طول چهار چوب 210 cm
کفی چهار چوب 14cm
نوع رویه رویه پی وی سی وکیوم
واشر درز گیر دور درب درزگیر پرسی
چشمی دارد
نوع عایق یونولیت
رنگ چهارچوب قهویی
نوع قفل قفل ایرانی اولترا
وزن 55kg

 

ورق چارچوب: 1mm

ورق فريم درب: 1mm

ورق ايمنى داخلی نیمه

پروفیل 5 ردیف

سایز کفی: 14

در دو مدل تك قفل و دو قفل

رنگ قهوه ای

یراق آلات جنس خوب

قیمت ویژه 1800000

سفارش فقط بالای 10 عدد