تفاوت انواع درب های ضد سرقت,تفاوت درب های ضد سرقت ترک و ایرانی و چینی,تفاوت های درب های ضد سرقت

تفاوت انواع درب های ضد سرقت از نظر کشور سازنده

 • چهارشنبه 23 بهمن 1398
 • 2151 نفر

تفاوت انواع درب های ضد سرقت از هر لحاظ را بدانید تا هم هنگام خرید آگاهی کامل داشته باشید و هم اطلاعات عمومی بالایی داشته باشید.برای آگاهی بیشتر این مقاله را مطالعه فرمایید

مقایسه درب های ضد سرقت ترک,ایرانی و چینی

درب ضد سرقت به درب هایی گفته میشود که مانع تجاوز سارقین شده و باعث ایجاد امنیت و اطمینان برای افراد داخل خانه شدهو در مقایسه با درب های معمولی تفاوت های زیادی را میتوان مشاهده کرد.بر خلاف درب های معمولی,درب های ضد سرقت در مقابل فشار و اهرم و دستکاری قفل از ایمنی بالایی برخوردار است و امنیت بیشتری را حتی نسبت به حفاظ برقرار میکنند.

با توجه به اینکه درب های ضد سرقت انواع و طرح های مختلفی دارند خریداران دچار تردید و سردرگمی میشوند و نمیتوانند تصمیم قطعی بگیرند که بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است.درب های وارداتی به صورت پک کامل یا جزء به جزء از کشور های ترکیه و چین وارد ایران میشوند.چارچوب درب های ضد سرقت ایرانی در داخل ایران ساخته میشود اما یراق آلات آن از کشور ترکیه وارد میشود و این درب های ایرانی ظاهری مانند درب های ضد سرقت ترک دارند.در بین انواع درب های ضد سرقت,درب های ساخت کشور ترکیه بیشترین قیمت را دارند و بعد از آن درب های ایرانی و چینی به ترتیب قرار دارند.درب های ضد سرقت ترک کیفیت بالایی دارند و همان اندازه قیمت زیادی هم دارند,درب های ضد سرقت چینی کیفیت پایینی دارند و قیمتشان هم کم است.با در نظر گرفتن این مسائل درب های ضد سرقت ایرانی هم کیفیت و قیمت متعادل و خوبی دارند و از انواع و طرح های مختلفی برخوردارند.

ظاهر درب های ضد سرقت ایرانی تقریبا شبیه درب ضد سرقت ترک است و حتی برخی دست به تولید درب هایی زده اند که شبیه درب های ضد سرقت چینی است اما تعداد این تولید کنندگان کم است.

 همانطور که گفته شد چارچوب درب های ضد سرقت ایرانی در داخل کشور تولید میشوند ولی یراف و قفل آنها وارداتی از ترکیه هستند.رویه های درب ها در داخل تولید میشوند اما بعضی افراد به خاطر اینکه هزینه تولید و خرید یا اجاره دستگاه ها زیاد است ترجیح میدهند رویه ها را نیز از کشور ترکیه خریداری کنند.البته با این نکات بعضی موارد میتوان گفت که درب های ضد سرقت ایرانی کیفیت بالا تر و مقاومت بیشتری در مقابل درب های ضد سرقت ترک دارند.برخی از فروشندگان درب های ضد سرقت ایرانی را به عنوان درب های ضد سرقت ترکیه ای و مونتاژ ایران هم بفروش می رسانند . البته بیشتر درب های ضد سرقت ایرانی در سری اکونومی می باشند و درب های ضد سرقت لوکس همگی وارداتی از کشور ترکیه هستند.

درب ضد سرقت به دليل ساختاری كه دارد نسبت به دربهای معمولی مقاوم تر و دارای امنيت بسيار بالاتری است زیرا از نظر قفل و لولا و جنس با درب های معمولی فرق دارند.قفل درب های ضد سرقت غیر قابل باز شدن و حتی شکستن هستند.همه درب های ضد سرقت علاوه بر ایجاد امنیت,عایقی برای گرما و سرما و رطوبت و صدا نیز هستند.پس اگر از درب های معمولی استفاده میکنید حالا وقت آن رسیده است که که درب های ضد سرقت را جایگزین درب های معمولی و قدیمی  کنید.برای این کار مقاله چگونه تعویض درب ضد سرقت با درب های قدیمی را مطالعه کنید تا آگاهی کامل پیدا کنید.

 

انواع درب های ضد سرقت از نظر کشور های سازنده

انواع درب ضد سرقت از نظر کشور سازنده

1 . درب ضد سرقت ایرانی

درب های ضد سرقت ایرانی از نظر ظاهری شبیه درب های ضد سرقت ترک هستند با این تفاوت که چارچوب آنها در ایران ساخته میشود.درب های ضد سرقت ایرانی محبوبیت زیادی بین درب های ضد سرقت دارند چون از نظر کیفیت و قیمت و طرح و نقش حد وسط هستند و به صرفه برای خریداران.

2 . درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترک کیفیت بالاتری از بقیه درب ها دارند و مقاوم ترند.اگر به دنبال درب ضد سرقت عالی، استاندارد و اصیل می باشید می توانید درب ضد سرقت ترک را انتخاب کنید البته حتما قبل از خرید درب ضد سرقت مورد نظر بودجه خود را مشخص کنید زیرا دربهای ضد سرقت قیمت بالاتری نسبت به بقیه دارند.

3 . درب ضد سرقت چینی

درب های ضد سرقت چینی کیفیت های متفاوتی دارند اما درب های چینی که وارد ایران شده اند تقریبا کمترین کیفیت را دارند.توصیه میشود فقط زمانی درب ضد سرقت چینی بخرید که فقط قیمت برایتان مهم باشد.

 

enlightened شما حالاانواع درب های ضد سرقت را میشناسید پس بهتر است برای خرید درب ضد سرقت سراغ جدید ترین مدل های درب ضد سرقت بروید و مدل های جدید از هر کشور سازنده بیشتر آشنا شوید.

 

 

تفاوت فنی و ساختاری درب های ضد سرقت 

ما اینجا تفاوت های فنی و ساختاری انواع درب های ضد سرقت را توضیح داده ایم اما برای درک بهتر این موارد و انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت مناسب بهتر است ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد را همراه با تفاوت انواع درب های ضد سرقت از هر نظر بشناسید 

 

تفاوت های فنی و ساختاری درب های ضد سرقت

 

 • چارچوب درب های ضد سرقت

چارچوب درب های ضد سرقت ترک ابزار خورده هستند اما چارچوب درب های ضد سرقت چینی ابزار نخورده و تخت هستند.شاید این مورد دلیل اختلاف قیمتشان باشد.

 • قفل و لولای درب های ضد سرقت

لولاهای درب های ضد سرقت ترک از سمت داخل قابل مشاهده است و کاملا دیده می شود اما لولاهای درب های ضد سرقت چینی پنهان است و نه از داخل و نه از بیرون قابل رویت نیستند.

 • رویه درب های ضد سرقت

رویه درب های ضد سرقت ترک به دو دسته MDF با روکش طبیعی چوب و یا MDF با روکش  PVC تقسیم میشوند اما رویه درب های  ضد سرقت چین به صورت فلزی (استیل) با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد.

 • وزن درب های ضد سرقت

وزن یک درب ضد سرقت ترک با وزن دو درب ضد سرقت چینی برابری میکند یعنی وزن درب های چینی بسیار سبک هستند و برعکس درب های ترک هستند.

 • قیمت درب های ضد سرقت

درب های ضد سرقت ترک ، قیمت و کیفیت بیشتری در مقایسه با درب های ضد سرقت ایرانی و چینی  دارند.البته درب های ضد سرقت ایرانی نیز نسبت به قیمتشان کیفیت مطلوبی نیز دارند.درب ضد سرقت چینی ، درب چوبی ارزان به حساب می آیند و نسبت به درب های ضد سرقت ایرانی و ترک ،از کیفیت خوبی برخوردار نیستند.

برای آشنایی با ارزانترین درب ها و قیمت آنها مقاله درب ضد سرقت ارزان را مطالعه فرمایید.

 • نصب درب های ضد سرقت

نصب درب های ضد سرقت ترک حدودا 1 الی 2 ساغت زمان میبرد اما نصب درب های ضد سرقت چینی سریع و آسان است.

 

تفاوت های ظاهری درب های ضد سرقت

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی، ترک و چینی در چهارچوب

انواع درب ضد سرقت چینی چارچوب تخت دارند و سطوح خارجی و لنگه درب اختلاف سطح خیلی کمی دارند؛ در حالیکه این اختلاف سطح در درب های ضد سرقت ترک بیشتر است. لازم به ذکر است، چهارچوب درب های ضد سرقت ترک موجود در بازار ایران همگی در داخل ایران تولید شده اند.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی، ترک و چینی در لولا

درب های ضد سرقت چینی لولاهای کاملاً مخفی دارند. در حالیکه لولاهای انواع درب ضد سرقت ترک از سمت داخل مشخص هستند و دیده می شوند. علاوه بر این، لولاهای درب های چینی و ترک تفاوت زیادی با هم دارند.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی، ترک و چینی در رویه

اصلی ترین تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک با درب های چینی در رویه آنها می باشد. رویه نهایی درهای چینی یا به صورت HDF رنگ شده هستند، و یا رویه فلزی که با رنگ کوره ای طرح چوب رنگ شده اند. همچنین، گاهی رویه فلزی این درب ها با روکش PVC نیز رنگ شده است. اکثر درب های چینی بازار ایران رویه فلزی با رنگ کوره ای طرح چوب می باشند. در حالیکه رویه درهای ترک یا به صورت MDF با روکش طبیعی چوب است یا MDF با روکش پی وی سی.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی، ترک و چینی در وزن

درهای ضد سرقت چینی وزن بسیار سبکی دارند. در حالیکه وزن درب های ترکیه ای بسیار بیشتر است و می توان گفت وزن یک در ترکیه ای دو برابر وزن یک درب چینی می باشد. به عبارتی دیگر، وزن دو درب ضد سرقت چینی برابر با وزن یک درب ترکیه ای می باشد.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی، ترک و چینی در نصب

درب های ضد سرقت چینی نسبت به درب های ترکیه ای و ایرانی نصب آسانتر و سریع تری دارند. لازم به ذکر است، معمولاً نصب درب های ترکیه ای حدود یک تا دو ساعت زمان لازم دارد.

 

سایر مقالات مهم اتحاد درب

 1. درب ضد حریق
 2. درب لابی
 3. درب ضد سرقت فلزی
درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک | فروش درب ضد سرقت ترک اصل

خرید درب ضد سرقت ترک از مراکز معتبر و شناخته شده در بازار درب های ضد سرقت و یا نمایندگی های برندهای معتبر ترک، بهترین و ایمن ترین راهی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. حتما دقت داشته باشید که دربی که انتخاب میکنید ضمانت نامه و همچنین گارانتی های مناسب داشته باشد.
درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,کیفیت درب ضد سرقت ایرانی,خرید درب ضد سرقت ایرانی,انواع درب ضد سرقت ایرانی

خرید درب ضد سرقت ایرانی | کیفیت درب ضد سرقت ایرانی | بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی

اتحاد درب یکی از بزررگترین و باسابقه ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در داخل ایران است.درب ضد سرقت ایرانd دارای کیفیت بسیار بالا به همراه قیمت مناسب است.برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با اتحاد درب تماس بگیرید.
تمیز کردن درب ضد سرقت,راه های تمیز کردن درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

روش های تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت

تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت هم برای زیبایی و هم برای سلامتی بسیار مهم است.روش هایی ناب و تست شده با استفاده از ماده هایی که میتوانید بدون زمان و هزینه زیاد خودتان بسازید و درب های ضد سرقت و اجزای آن را رنگ کنید و براق نگه دارید.
بهترین نوع درب ضد سرقت,بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است,بهترین مدل درب ضد سرقت

قوی ترین و بهترین مدل های درب ضد سرقت نسبت به بودجه

آگاهی از بهترین نوع و مدل و برند درب ضد سرقت و آشنایی کامل با مشخصات فنی و ظاهری آن ها همراه با مقایسه بهترین مدل های درب های ضد سرقت برای خرید نسبت به بودجه.بهترین درب ضد سرقت را از ما بخواهید