نصب درب ضد سرقت,چگونگی نصب درب ضد سرقت,آموزش نصب درب ضد سرقت

مهارت لازم و وسایل مورد نیاز برای نصب درب های ضد سرقت

  • جمعه 2 اسفند 1398
  • 632 نفر

مهارت ها و لوازمی که برای نصب انواع درب ضد سرقت نیاز دارید تا بتوانید با اسان ترین راه ها درب ضد سرقت را نصب کنید و لیست تعرفه نصب درب ضد سرقت توسط نصاب

نصب درب ضد سرقت

آموزش نصب درب ضد سرقت بیشترین درخواست را در این حوضه داشته است.اگر قصد دارید چارچوب آن را خودتان بسازید از پروفیل 4*10 یا 4*8 استفاده کنید تا مقاومت خوبی برای درب و اتصالات داشته باشد و همچنین ابعاد داخلی چارچوب باید یک سانتی متر از طرفین درب بزرگ تر باشد.

در بازار و بورس درب ضد سرقت  فقط سه نوع درب ضد سرقت وجود دارد : درب ضد سرقت ترک , درب ضد سرقت ایرانی و چینی.همچنین شما میتوانید در مقاله تفاوت انواع درب های ضد سرقت , با مسائل مهم ظاهری و فنی درب های ضد سرقت  ترک,ایرانی و چینی نیز  آگاهی پیدا کنید.

نصب این دربهای ضد سرقت کار سختی نیست و در کمترین زمان میتوان این دربهای ضد سرقت را نصب کرد.نصب درب ضد سرقت معمولا 2 تا 3 ساعت زمان میبرد.

امروزه درب های ضد سرقت محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده است زیرا باعث حفظ امنیت خانه و خانواده میشود و عایق سرما و گرما و رطوبت و صدا نیز هست.

نکات مهم برای نصب درب ضد سرقت

ابتدا سایز مورد نظر درب ضد سرقت  را انتخاب کرده بعد شروع به ساخت فریم کنید.فریم باید یک سانت هم از طول و هم عرض بیشتر از سایز درب باشد تا درب داخل فریم جای بگیرد.فریم باید به سمت راه پله نصب شود تا استاندارد نصب درب ضد سرقت رعایت شود.

طریقه نصب درب ضد سرقت :

روش های نصب درب ضد سرقت


روش اول ) برای اینکار میتوان چارچوب درب را بصورت جداگانه نصب کرد و برای این کار نیز چارچوب را با مصالح بنایی مثل دوغاب یا سیمان به دیوار اطراف متصل کرد و باید دقت کافی وجود داشته باشد تا باعث جمع شدن چارچوب نشود و آسیب نبیند.
روش دوم ) در این روش باید یک فرم انتظار نصب شود و اندازه داخل به داخل این فریم باید 1 سانتی متر از چارچوب درب ضد سرقت بیشتر باشد.
در این روش چون خود درب ضد سرقت و چارچوب درب همزمان نصب میشوند رگلاژ درب سیار ساده تر است.
در این عملیات چارچوب درب ضد سرقت با پیچ یا جوشکاری به فریم انتظار متصل میشود و بهتر است داخل چارچوب درب ضد سرقت را با فریم پلی ارتان پر کنید و حتی برای کاهش هزینه میتوان دوغاب سیمان را نیز جایگزین پلی ارتان کرد.


روش نصب درب ضد سرقت توسط نصاب

اول از همه شما با ویژگی های بهترین نوع درب ضد سرقت آشنا میشوید و از قسمت جدیدترین مدل های درب های ضد سرقت میتوانید مدل مورد نظر خود را با طرح و رنگ دلخواه انتخاب میکنید.
بعد از تولید درب ضد سرقت توسط شرکت اتحاد دُر نصاب و درب به مقصد ارسال میشوند.
ابتدا نصاب فریم انتظار مورد نظر را نصب میکند و سپس لنگه را از چارچوب فلزی درب ضد سرقت مورد نظر جدا میکند و روی فریم انتظاری که نصب کرده است جوش میدهد.
بعد از آن مشتری میتواند داخل چارچوب را با پلی ارتان پر کند و سپس نصاب درب ضد سرقت را روی چارچوب نصب شده سوار میکند و عملیات رگلاژ را انجام میدهد.
ما تضمین میکنیم که نصاب های شرکت ما با کمترین زمان و بیشترین کیفیت عملیات راه اندازی درب ضد سرقت را همراه با ضمانت برای شما انجام میدهند.


آموزش مراحل مختلف نصب درب های ضد سرقت

1 . نصب با جوش دادن

نصب درب ضد سرقت با جوش دادن

پس از باز کردن بسته بندی درب ضد سرقت خریداری شده قبل از هر کاری بهتر است قفل ها و شب بند آن را تست کنید و از آن مطمئن شوید.
بعد از آن درب ضد سرقت را از سمت بیرون وارد فریم انتظار کرده و تراز کنید.سپس چند بار درب را باز و بسته کنید و اگر مشکلی نبود سوراخ هایی که در داخل چارچوب هستند را با خال جوش به فریم انتظار جوش دهید و پس از رگلاژ و اطمینان از عملکرد صحیح درب و سیستم قفل آن درب را به طور کامل جوش دهید.

2 . نصب با رولت بولت

درب های ضد سرقت چینی را میتوان بدون نیاز به فریم انتظار و با استفاده از رولت بولت نصب کرد اما دیوار های واحد باید از مقاوقت کافی برخوردار باشند.
برای نصب ابتدا باید از تراز بودن محل نصب و صاف بودن سطوح مطمئن شد درب را در محل مورد نظر قرار داده و بعد از تراز کردن اضلاع مختلف درب سوراخ های موجود در چارچوب درب را توسط دریل بر روی دیوار ایجاد کنید.بعد از مطمئن شدن دوباره از تراز بودن رولت بولت ها را وارد حفره ها کنید و توسط آچار های مخصوص آن ها را محکم کنید.
توجه داشته باشید که رول بولت ها به طور ضر بدری و به صورت تدریجی، مرحله به مر حله محکم شود تا تعادل و تراز درب از بین نرود.


3 . نصب با پیچ سر مته

نصب درب ضد سرقت با پیچ سر مته

این روش هم نیاز به فریم انتظار داردو خدودا ترکیبی از دو روش قبل است.
بغد از انجام عملیات تست درب ضد سرقت باید درب را از سمت بیرون وارد فریم انتظار نموده آن را تراز کرده و درب را باز کرده و با دریل محل سوراخ های ایجاد شده روی چارچوب درب ضد سرقت را بر روی فریم انتظار سوراخ کرده و سپس پیچ های سر مته را از سوراخ های روی چارچوب وارد نموده و با دریل آن را به فریم انتظار وصل میکنیم.

 

نصب انواع درب ضد سرقت با روش های ذکر شده امکان پذیر است اما برای نصب درب ضد حریق حتما باید از یک نصاب حرفه ای کمک بخواهید.

 

هزینه نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت معمولا کار آسانی است .اما در هنگام نصب ممکن است به مشکلاتی بربخوریم. بنابراین هزینه نصب درب ضد سرقت متفاوت است و براساس سختی و زمانی که صرف میشود قیمت گذاری انجام میشود.

درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک | فروش درب ضد سرقت ترک اصل

خرید درب ضد سرقت ترک از مراکز معتبر و شناخته شده در بازار درب های ضد سرقت و یا نمایندگی های برندهای معتبر ترک، بهترین و ایمن ترین راهی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. حتما دقت داشته باشید که دربی که انتخاب میکنید ضمانت نامه و همچنین گارانتی های مناسب داشته باشد.
تمیز کردن درب ضد سرقت,راه های تمیز کردن درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

روش های تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت

تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت هم برای زیبایی و هم برای سلامتی بسیار مهم است.روش هایی ناب و تست شده با استفاده از ماده هایی که میتوانید بدون زمان و هزینه زیاد خودتان بسازید و درب های ضد سرقت و اجزای آن را رنگ کنید و براق نگه دارید.
بهترین نوع درب ضد سرقت,بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است,بهترین مدل درب ضد سرقت

بهترین برند ها و مدل های درب ضد سرقت نسبت به بودجه

آگاهی از بهترین نوع و مدل و برند درب ضد سرقت و آشنایی کامل با مشخصات فنی و ظاهری آن ها همراه با مقایسه بهترین مدل های درب های ضد سرقت برای خرید نسبت به بودجه.بهترین درب ضد سرقت را از ما بخواهید
چگونه درب های قدیمی خانگی را با درب ضد سرقت تعویض کنیم,تعویض درب های قدیمی با درب ضد سرقت,آموزش کامل مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

آموزش کامل مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

آموزش گام به گام به همراه راهنمایی کامل برای تعویض درب های قدیمی منازل با درب های ضد سرقت جدید بدون نیاز به تخریب و صرف وقت و هزینه زیاد.تعویض درب ها یک امر مهم و امنیتی برای هر خانه ای است که زمان زیادی از تعویض درب هایش میگذرد.