درب آکوستیک,درب ضد صدا,درب ضد رطوبت,درب عایق صدا

انواع درب های آکوستیک ضد صدا، درب عایق صدا

 • دوشنبه 12 اسفند 1398
 • 15177 نفر

درب های آکوستیک شرکت اتحاد از مواد و اجزای مخصوصی استفاده میشود که عایق صدا و کمی هم رطوبت هستند و برای مکان های خصوصی و امن استفاده میشوند که کیفیت بالایی نیز دارند

درب آکوستیک یکی از انواع درب ساختمانی می باشد که برای جلوگیر از انتقال سر و صدا مورد استفاده قرار می گیرد. درب عایق صوتی، درب ضد صدا سرویس بهداشتی، قیمت عایق صوتی درب توالت از جمله خدمات اتحاد درب برای این دسته از درب ها می باشد.

درب آکوستیک

درب آکوستیک یا درب عایق صدا برای مکان هایی که نیاز به سکوت کامل و مطلق باشد استفاده می شود چون این درب ها از روکش های عایق صدا ساخته شده است و قیمت این درب ها بستگی به کیفیت درب و مواد به کار رفته در آن دارد. متاسفانه به دلیل عدم کنترل هزینه ها در عملیات ساخت و ساز و رسیدن به سود بیشتر در پروژه های ساخت و ساز از عایق های صوتی استفاده نمیشود که این کار باعث ورود و خروج صوت میشود و آرامش را تحت تاثیر قرار میدهد.جهت رفع این مشکل، می بایست از پوششی بر روی دیوارها، سقف، کف و … استفاده گردد تا صدای انتقالی به محیط های پیرامون تا حد قابل توجهی کاهش یابد.

برای کاهش صوت و جلوگیری از انتقال صوت باید از پوششی به اسم عایق صوتی استفاده کرد.عایق های فوم صداگیر با بهره مندی از آخرین تکنولوژی روز دنیا ، در کاهش صداهای انتقالی به محیط پیرامون نقش به سزایی را ایفا می نمایند.جدیدترین و بهترین عایق های صدا که در سقف یا کف ساختمان ها استفاده میشوند کیفیت بالا و کارآمدی دارند.

مهمترین نکته در آکوستیک درب ها استفاده از عایق صوتی مناسب و درز گیری درب در محل تقابل درب با چهارچوب (فریم آهنی) است. هر چه عایق صوتی استفاده شده و درز بین چهارچوب و درب به خوبی پوشش داده شود درب آکوستیک شده نشت صدای کمتری خواهد داشت.

در تولید درب آکوستیک باید از عایق استاندارد استفاده کرد زیرا عایق غیر استاندارد اختلال ایجاد میکند و کارایی درب را پایین می آورد.

درب آکوستیک چیست؟

درب آکوستیک در واقع همان درب ضد صدا می باشد که به منظور جلوگیری از ورود و یا خروج صدا در برخی از مکان ها و اتاق ها مورد استفاده قرار میگیرند شما می توانید این درب ها را در اتاق های موزیک ، واحد های کنفرانس، اتاق های اداری، کارگاه ها، اتاق های مدیرتی و حتی در درب واحد های مسکونی مشاهده نمایید. امروزه به دلیل افزایش شهر نشینی و افزایش سر و صدا محیط های مسکونی که بیشتر می تواند برای حفظ آرامش و استراحت باشد تحت تاثیر سر و صدای زیادی می باشد و می تواند یک امر آزار دهند باشد که درب ضد صدا توانسته است تا حد زیادی این معایب را از بین ببرد . شما می توانید درب ضد صدا را با روش های مختلفی بسازید در برخی از موارد تنها قرار دادن یک درزگیر در کنار درب ضد سرقت می تواند تا حد زیادی از ورود صدا به منزل جلوگیری کند

درب آکوستیک یک درب عایق صدا می باشد که با تکنولوژهای مختلفی ساخته می شود شما می توانید ساختار این درب ها را با فیبرهای مخصوص ، پشم سنگ ، درزگیر های مخصوص مشاهده نمایید لازم است ضریب جلوگیری صدا در درب ضد صدا آکوستیک بسیار بالا می باشد البته این تحت تاثیر نوع دربی نیز می باشد که شما استفاده کرده اید

درب ضد صدا ترکیبی از مواد جامد ، یراق ، مهر و موم لبه ها و مهندسی برای مقاومت درب در برابر عبور صدا می باشد هرچه همانگونه که گفته شد ساختار این درب ها می تواند متفاوت باشد و هر دربی بسته به شرایط می تواند از یک ساختار مناسب استفاده نماید.

 

شرکت اتحاد تولید کننده انواع درب ضد سرقت ترک ، درب ضد سرقت ایرانی ، درب ضد حریق،درب آکوستیک و درب ضد سرقت فلزی همراه با ضمانت و خدمات پس از فروش میباشد تا رضایت مشتریا عزیز را جلب کند.حتی شما میتوایند خرید اینترنتی درب را با سرعت بالا و راحت انجام دهید.

 

درب ضد صدا و آکوستیک در چه مکان هایی استفاده میشود؟

 • عایق صوتی درب آپارتمان
 • سالن های کنفرانس
 • درب های ورودی و خروجی سالن سینما
 • اتاق های کارگاه ها
 • اتاق های مدیریتی
 • درب شرکت ها و دفاتر کار
 • استودیو ها و اتاق های صدا
 • درب توالت و سرویس بهداشتی

 

آیا درب ضد سرقت هم عایق صدا است؟

درب ضد سرقت هم میتواند عایق صدا و رطوبت باشد به شرطی که هنگام ساخت درب ضد سرقت در دو طرف درب 2 صفحه فولادی قرار گیرد و بین آن دو صفحه فولادی شبکه های فلزی قرار گیرند و بین این شبکه ها نیز هوا وجود داشته باشد.

این هوای بین شبکه های فلزی به عنوان عایق صدا عمل میکند و این مورد فقط در درب های ضد سرقت استاندارد  وجود دارد.در درب های ضد سرقت چینی به جای استفاده از این شبکه های فولادی معمولا از شبکه های مقوایی استفاده می شود که این یکی از دلایل وزن پایین درب های ضد سرقت چینی است .

 

عایق صوتی درب

ضد صدا کردن درب ها توسط شرکت اتحاد درب در محل انجام می شود. به این صورت که تیم فنی شرکت به محل پروژه اعزام شده و عملیات عایق کاری درب ها را آغاز می کنند. بنابراین شما به هیچ عنوان نیازی به خرید درب جدید و منحصر به فردی نخواهید داشت.

در خصوص روش عایق کاری درب های عایق صدا باید بگوییم که ابتدا یک لایه تخته روی درب قرار می گیرد. سپس عایق های درب روی آن قرار گرفته که از جنس عایق حرارتی شرکت ما می باشد. عایق کردن درب ها طبق خواست مشتری می تواند در هر دو سمت و یا فقط در یک طرف درب انجام شود.

پس از عایق سازی درب یک لایه چرم مصنوعی به رنگ دلخواه مشتری روی درب کار می شود و نهایتا توسط گل میخ های مربعی شکل و یا لوزی شکل لمسه کوبی خواهد شد.

درب ضد صدا دستشویی

درب ضد صدا دستشویی در هر خانه یا آپارتمانی از ضروریات است. هر چه به جلو پیش می رویم خانه های بزرگ و زیبا به آپارتمانهای کوچک تبدیل می شود و حریم خصوصی خانواده ها کوچکتر و کوچکتر.

با آن که مسئله اجابت مزاج امری کاملا طبیعی است، حجب و حیای ایرانی کمتر می تواند موضوع صدای دستشویی را در حضور میهمان بپذیرد. بنابراین باید به فکر راه حلی بود تا استفاده از توالت، حتی در زمان حضور میهمان با آرامش انجام شود. این موضوع با عایق بندی محیط سرویس بهداشتی، به خصوص درب ضد صدا دستشویی قابل حل است.

درب ضد صدا و عایق صدا برای آپارتمان

بسیاری از افراد برای از بین بردن سر و صدای داخل آپارتمان، منازل مسکونی ، دفتر کار و یا غیره به راهکار هایی از جمله عایق صوتی دیوار مشترک روی می آورند. خب این بسیار خوب است اما متاسفانه اکثر مردم متوجه این موضوع نیستند که عایق صوتی درب یکی از موثر ترین کار هایی است که باید انجام داد زیرا درب های آپارتمان یکی از اصلی ترین نواحی ورود سر و صدا به داخل منزل و یا دفترکار شما هستند.

در واقع درب و به طور کلی درگاه های ورودی باید جزو نخستین مکان هایی باشد که برای بحث عایق صوتی مورد توجه قرار می گیرند. البته برای عایق صوتی درب توالت و سرویس بهداشتی باید به بحث ضد آب بودن نیز توجه کرد.

آموزش چگونگی آکوستیک کردن درب

برای آکوستیک کردن درب ها میتوانید از مواردی که میگوییم استفاده کنید :

 • عایق پشم سنگ (Stone Wool):

عایق-پشم-سنگ

پشم سنگ امن ترین عایق صدا و حرارت برای درب است و با محیط سازگاری کامل دارد وبرای مهیّا کردن آرامش بیشتر در ساختمان‌ها و ادارات و جلوگیری از آلودگی صوتی در سالن‌های کنفرانس، استودیوهای ضبط صدا، هتل‌ها، سالن‌های سینما، آموزشگاه‌ها و... استفاده می‌شود.

عایق پشم سنگ از دو طریق به کاهش صدا کمک می‌کند:

 1. کاهش انتقال صدا در میان اجزای متشکله سازه
 2. جذب صدا در سطح

عایق پشم سنگ بازدهی بالایی در جذب و کاهش صدا دارد؛ به همین دلیل در فرودگاه‌ها، استودیوهای صدابرداری، زیر ریل‌ها و در ایستگاه‌های متروی داخل شهری به منظور جلوگیری از انتقال ارتعاشات و صدا از عایق پشم سنگ استفاده می‌کنند.

مقدار نفوذ انرژی صوتی بستگی به ضخامت مواد دارد.این مقدار در مورد پشم سنگ به ویژه در فرکانس‌های کم با افزایش ضخامت بالا می‌رود. قرار دادن فاصله هوایی مناسب در پشت عایق صدا، ضریب تضعیف آن را به نحوه محسوسی افزایش می‌دهد.

 • عایق صوتی سرب (Lead Sheet):

عایق-سرب

مهم‌ترین ویژگی یک عایق صوتی مناسب، زیاد بودن وزن ویژه، نرمی طبیعی، ظرفیت بالای کاهش سر و صدا و غیر قابل نفوذ بودن است.زیاد بودن وزن باعث کاهش ارتعاشات صوتی میشود و نرمی ورق سرب باعث کاهش ارتعاشاتی می‌شود که در سایر مصالح آکوستیکی عادی است.

ورق سرب را میتوان در تیغه های نازک درب استفاده کرد تا مانع نفوذ صدا شود.ورق سرب معمولا برای سالن های سینما و کنسرت و استودیوهای ضبط صدا استفاده میشود.

 • درزبندی (Sealing)

درزبندی

 

درب های شرکت اتحاد درب از سه ناحیه درز بندی میشوند :

1 . بین چارچوب و دیوار 

 در فضای داخلی، با اسپری فوم پلی‌یورتان تمام خلل و فرج باقیمانده بین چهارچوب و دیوار درزبندی می‌شود. این کار میزان عبور صدا را از این منفذ به شدت کاهش می‌دهد.

2 . بین درب و چارچوب

درب‌ها و چهارچوب‌ها به گاسکت‌های ویژه‌ای تجهیز شده که مانع نفوذ دود سرد و گرد و غبار می‌باشد.

3 . آستانه چارچوب

همیشه در رابطه با آستانه این تناقض وجود داشته که اگر چهارچوب آستانه‌دار باشد پاگیر شده و ممکن است افراد هنگام خروج تعادل خود را از دست بدهند، از سوی دیگر اگر آستانه وجود نداشته باشد عایق‌بندی درب بی‌معنی خواهد بود، که معمولاً در این چالش، آستانه حذف می‌شود. 

راهکار های بهتر برای درزبندی درب های آکوستیک

 • مقاومت بالا در برابر حریق:

حداقل به میزان 120 دقیقه، با استفاده از عایق پشم‌سنگ با چگالی بالا به عنوان عایق حرارتی، همچنین نوارهای درزگیر ضد‌ حریق منبسط شونده و نیز به کارگیری قفل و یراق آلات مقاوم در برابر حریق، این قابلیت فراهم شده است.

 • عدم نفوذپذیری امنیتی:

با بهره‌گیری از ساختار فلزی مستحکم، تقویت‌های مخصوص جهت لولا، قفل، و یراق‌آلات، همچنین توجه به مسایل امنیتی در طراحی درب با نصب پیم‌های امنیتی، این قابلیت فراهم شده است.

 

جدیدترین مدل های درب ضد سرقت و همچنین رنگ بندی انواع درب های ضد سرقت را میتوانید در سایت اتحاد درب مشاهده کنید و آشنا شوید.

 

لیست قیمت درب آکوستیک

درب ضد صدا آکوستیک می تواند در طرح ها و ساختار های مختلفی در بازار به فروش برسد پس اگر شما در بازار به دنبال این درب ها می باشید به احتمال زیاد با قیمت های متنوعی برخورد خواهید کرد دلیل این نیز این می باشد که این درب ها در ساختار ، نوع یراق ، سایز ها و حتی روکش ها می توانند متفاوت باشند و دلیل این تغییر قیمت ها نیز می تواند این موارد باشد . در صورتی که نیاز به لیست قیمت درب آکوستیک دارید می توانید با شماره های مندرج در وب سایت اتحاد درب با ما در تماس باشید تا همکاران ما اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند لازم به ذکز می باشد با توجه به نوسانات قیمت از قراردادن لیست قیمت درب عایق صدا در وب سایت معذوریم.

درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک | فروش درب ضد سرقت ترک اصل

خرید درب ضد سرقت ترک از مراکز معتبر و شناخته شده در بازار درب های ضد سرقت و یا نمایندگی های برندهای معتبر ترک، بهترین و ایمن ترین راهی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. حتما دقت داشته باشید که دربی که انتخاب میکنید ضمانت نامه و همچنین گارانتی های مناسب داشته باشد.
درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,کیفیت درب ضد سرقت ایرانی,خرید درب ضد سرقت ایرانی,انواع درب ضد سرقت ایرانی

خرید درب ضد سرقت ایرانی | کیفیت درب ضد سرقت ایرانی | بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی

اتحاد درب یکی از بزررگترین و باسابقه ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در داخل ایران است.درب ضد سرقت ایرانd دارای کیفیت بسیار بالا به همراه قیمت مناسب است.برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با اتحاد درب تماس بگیرید.
تمیز کردن درب ضد سرقت,راه های تمیز کردن درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

روش های تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت

تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت هم برای زیبایی و هم برای سلامتی بسیار مهم است.روش هایی ناب و تست شده با استفاده از ماده هایی که میتوانید بدون زمان و هزینه زیاد خودتان بسازید و درب های ضد سرقت و اجزای آن را رنگ کنید و براق نگه دارید.
بهترین نوع درب ضد سرقت,بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است,بهترین مدل درب ضد سرقت

قوی ترین و بهترین مدل های درب ضد سرقت نسبت به بودجه

آگاهی از بهترین نوع و مدل و برند درب ضد سرقت و آشنایی کامل با مشخصات فنی و ظاهری آن ها همراه با مقایسه بهترین مدل های درب های ضد سرقت برای خرید نسبت به بودجه.بهترین درب ضد سرقت را از ما بخواهید