درب ویلایی,درب لابی,درب ضد سرقت ویلایی,درب ضد سرقت لابی,درب لابی ضد سرقت,درب ویلایی ضد سرقت

خرید انواع درب های ضد سرقت دو لنگه و یک و نیم لنگه مخصوص لابی و ویلا

  • چهارشنبه 14 اسفند 1398
  • 808 نفر

انواع مختلف درب های یک لنگه،یک و نیم لنگه و دو لنگه با ابعاد استاندارد و طرح و رنگ های متوع و شیک مخصوص لابی و ویلا های بزرگ و کوچک با کیفیت بالا و قیمت مناسب.برای آشنایی با درب ضد سرقت لابی و ویلایی کلیک کنید

شرکت اتحاد درب تولید کننده با کیفیت ترین درب های ضد سرقت ویلایی و لابی

شرکت اتحاد معتبر ترین تولید کننده درب ویلایی و لابی ، درب ضد سرقت ، درب فلزی ، درب ضد حریق  و انواع درب های داخلی ساختمان در تهران است.شرکت ما خدمات و فروش خود را فقط مختص تهران انجام نمیدهد بلکه مشتریا مختلفی از سر تا سر ایران برای سفارش و خرید انواع درب های ضد سرقت دارد.این شرکت علاوه بر تولید و فروش انواع درب ضد سرقت،خدمات کامل و خوبی برای نصب و راه اندازی درب ضد سرقت در تمام استان ها برای مشتریان عزیز ارائه کرده است.درب های ضد سرقت ترک اصل و درب ضد سرقت ایرانی و چینی و همچنین درب های داخلی HDF  و MDF  از سایر محصولات شرکت اتحاد درب هستند.درب ضد سرقت ویلایی معمولا به صورت سفارش ساخته میشوند و میتواند ساختاری متناسب به سلیقه مشتری داشته باشد.

 

درب ضد سرقت ویلایی

 

درب-ضد-سرقت-ویلایی

 

درب های ضد سرقت ویلایی دارای طرح و رنگ و مدل های بسیار متنوعی هستند همراه با ویژگی های ساختاری پیچیده و مقاوم.

درب ضد سرقت ویلایی به دو صورت تولید و ارائه میشود :

  1. در مدل اول یک درب یک لنگه میباشد و در کنار آن از استراکچر هایی مانند فلز و شیشه و آلومینیوم استفاده میشود.
  2. این مدل درب ضد سرقت ویلایی کمی متفاوت است.این مدل درب ها دو لنگه هستند و هیچگونه کتیبه ای در کنار آن ها استفاده نمیشود.

شما میتوانید برای آگاهی از مشخصات و قیمت این درب ها با شرکت اتحاد تماس بگیرید تا مشاوران درب ها را کاملا به شما معرفی کنند.

 

درب ضد سرقت لابی

 

درب-ضد-سرقت-لابی

 

امروزه تجملگرایی وزیبایی ظاهری محل زندگی یکی از دغدغه های اصلی هر خانواده شده است.درب ضد سرقت لابی ساختمان اولین چیزی است که نگاه هر فرد هنگام ورود به مکانی آن را میبیند پس زیبایی آن بسیار مهم شده است.

درب ورودی ساختمان یا درب لابی لابی معمولا در چند نوع مختلف تولید می شود که شامل درب لابی ضد سرقت فلزی ، و درب لابی ضد سرقت شیشه ای می شود.

 درب لابی ضد سرقت از چوب یا فلز یا ترکیب این دو ساخته میشود که بستگی به سلیقه و محل مورد نظر نصب دارد.

تمامی درب های ضد سرقت تک لنگه قابلیت تبدیل شدن به دو لنگه و سه لنگه را دارند و در طرخ و رنگ های مختلف و شیک تولید میشوند و این باعث شده است که مشتری حق انتخاب محدودی نداشته باشد.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه

 

درب-ضد-سرقت-یک-و-نیم-لنگه

 

علاوه بر اینکه درب ضد سرقت در ورودی واحد های آپارتمانی استفاده میشود،درب ضد سرقت یک و نیم لنگه برای درب ورودی ساختمان های اداری و تجاری هم بکار میرود.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه و درب ضد سرقت ۲ لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود.هرچه عرض درب ضد سرقت یک ونیم لنگه بیشتر از 120 سانت شود امنیت درب ضد سرقت در برابر فشار توسط قفل مخفی بیشتر میشود.استفاده از ورق های فلزی با ضخامت بالا از هر گونه فشارهای ضربه ای درب ضد سرقت جلوگیری می کند.

 

درب ضد سرقت دو لنگه

 

درب-ضد-سرقت-دو-لنگه

 

تولید درب ضد سرقت دو لنگه و یک و نیم لنگه از درب ضد سرقت یک لنگه زمان بیشتری میبرد.به دلیل عرض زیاد درب ضد سرقت دو لنگه از قفل های مخفی برای امنیت بیشتر استفاده میکنند.رگلاژ و تنظیم نصب درب ضد سرقت دو لنگه نسبت به درب ضد سرقت یک لنگه زمان بیشتری میبرد زیرا یک طرف درب بر روی لنگه درب میشیند و همین دلیل باعث افزایش زمان رگلاژ درب می شود.

اگر نمای درب ضد سرقت دو لنگه برجسته باشد پشت درب از نماي CNC ساده و در پشت لنگه ثابت نیز از قفلهای خاص در بالای درب برای مقاومت بهتر لنگه ثابت استفاده می شود که ایستایی این نوع دربها را افزایش پیدا کند.علاوه بر این ها تولید درب های ضد سرقت دو لنگه نیز سخت و دشوارتر است.

احتمال افتادگی درب با گذشت زمان و خارج شدن از رگلاژ در درب ضد سرقت دو لنگه بیشتر است و باید بیشتر از لولا های نرکیه ای در ساخت این درب ها استفاده کرد.درب های ضد سرقت یک لنگه یا یک و نیم لنگه روکش هایی معمولی دارند اما درب ضد سرقت دو لنگه روکش چوبی با رنگ پلی استر دارند تا اگر خط و خشی بر روی درب افتاد بتوان با استفاده از بتونه و رنگ درب را به حالت اولیه برگرداند.

 

درب لابی چوبی

 

درب-لابی-چوبی

 

دارای ابعاد متفاوتی است اما معمولا عرض درب های لابی کمتر از 145 سانتی متر است.درب بازشو اصلي درب لابي يك و نيم لنگه مي تواند 95 و 35 سانتي متر براي لت كوچك در نظر گرفته شود ولي با توجه به نوع ساختمان ها معمولاٌ عرضهاي متفاوتي براي درب لابي چوبي مورد استفاده قرار مي گيرد.درب لابي چوبي با عرض هاي بزرگ مي تواند محدود به ابعاد مشخص باشد ولي ساختمان سازان با توجه به شرايطي كه دارند دربهاي خودشان را با ابعاد سفارشي، سفارش مي دهند. درب لابي ورودي ساختمان با عرض هاي پشت تا پشت چهارچوب 195 سانتي متر براي دربهاي تك لنگه با كتيبه هاي كناري، درب با عرض 250 سانتي متر براي دربهاي دو لنگه با دو كتيبه هاي كناري ابعاد استاندارد مي باشد. ارتفاع طول نيز براي درب لابي چوبي وجود دارد و ارتفاع زير ساب فريم تا كف فينيشينگ نبايد بيشتر از 215 سانتي متر باشد.

 

 

قیمت و خرید درب ضد سرقت ویلایی

 

قیمت-درب-ضد-سرقت-ویلایی

 

بنا بر این باید با توجه به شرایطی که درب ضد سرقت در آن قرار خواهد گرفت .روکش های مناسب به همراه رنگ آمیزی مناسب بر روی درب صورت گیرد تا مقاومت درب ضد سرقت در برابر این عوامل محیطی افزایش یابد، در صورتی که روکش های غیر استاندارد بر روی درب ضد سرقت ویلایی نصب نشود و یا درب به خوبی آب بندی و رنگ آمیزی نشود پس از مدتی استفاده از درب ضد سرقت شاهد جدا شدن لایه های روکش و یا ریختن رنگ آب بر اثر تغییرات آب و هوایی خواهیم بود که این مسئله خود علاوه تاثیر گذاشتن بر روی زیبایی درب ضد سرقت امنیت درب را نیز کاهش خواهد داد که هیچ خریداری به آن راضی نخواهد بود پس به هنگام خرید درب ضد سرقت برای ویلایتان به این مسئله که آیا درب ضد سرقتی که قصد خرید آن را دارید مخصوص منطقه آب و هوایی که مایل به استفاده از آن هستید می باشد یا نه و اینکه این درب مناسب استفاده برای ویلا می باشد یا خیر.

برای اطلاع از قیمت درب ضد سرقت با همکاران ما در اتحاد درب تماس بگیرید.

 

 

سایر مطالب مفید

  1. درب MDF
  2. قفل دیجیتال درب ضد سرقت
  3. روکش و رویه درب ضد سرقت
  4. بورس درب ضد سرقت
  5. اجزای درب ضد سرقت
درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک | فروش درب ضد سرقت ترک اصل

خرید درب ضد سرقت ترک از مراکز معتبر و شناخته شده در بازار درب های ضد سرقت و یا نمایندگی های برندهای معتبر ترک، بهترین و ایمن ترین راهی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. حتما دقت داشته باشید که دربی که انتخاب میکنید ضمانت نامه و همچنین گارانتی های مناسب داشته باشد.
تمیز کردن درب ضد سرقت,راه های تمیز کردن درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

روش های تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت

تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت هم برای زیبایی و هم برای سلامتی بسیار مهم است.روش هایی ناب و تست شده با استفاده از ماده هایی که میتوانید بدون زمان و هزینه زیاد خودتان بسازید و درب های ضد سرقت و اجزای آن را رنگ کنید و براق نگه دارید.
بهترین نوع درب ضد سرقت,بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است,بهترین مدل درب ضد سرقت

بهترین برند ها و مدل های درب ضد سرقت نسبت به بودجه

آگاهی از بهترین نوع و مدل و برند درب ضد سرقت و آشنایی کامل با مشخصات فنی و ظاهری آن ها همراه با مقایسه بهترین مدل های درب های ضد سرقت برای خرید نسبت به بودجه.بهترین درب ضد سرقت را از ما بخواهید
چگونه درب های قدیمی خانگی را با درب ضد سرقت تعویض کنیم,تعویض درب های قدیمی با درب ضد سرقت,آموزش کامل مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

آموزش کامل مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

آموزش گام به گام به همراه راهنمایی کامل برای تعویض درب های قدیمی منازل با درب های ضد سرقت جدید بدون نیاز به تخریب و صرف وقت و هزینه زیاد.تعویض درب ها یک امر مهم و امنیتی برای هر خانه ای است که زمان زیادی از تعویض درب هایش میگذرد.