درب ویلایی,درب ضد سرقت ویلایی,درب ویلایی ضد سرقت

خرید انواع درب های ضد سرقت دو لنگه و یک و نیم لنگه مخصوص ویلا

  • چهارشنبه 14 اسفند 1398
  • 1688 نفر

انواع مختلف درب های یک لنگه،یک و نیم لنگه و دو لنگه با ابعاد استاندارد و طرح و رنگ های متوع و شیک مخصوص ویلا های بزرگ و کوچک با کیفیت بالا و قیمت مناسب.برای آشنایی با درب ضد سرقت ویلایی کلیک کنید

درب ضد سرقت ویلایی دو نوع دیگر از درب ضد سرقت می باشد که با توجه به نیاز مشتری در بازار ارائه شده است . درب های ویلایی و لابی با توجه به تنوع ورودی ساختمان ها دارای ابعاد متفاوتی میباشد. که می توان با توجه به خواسته مشتری به صورت 2 لنگه بازشو ، 1.5 لنگه بازشو و تک لنگه بازشو با 2 نیم لنگه ثابت در دو طرف درب اجرا کرد .

شرکت اتحاد درب تولید کننده با کیفیت ترین درب های ضد سرقت ویلایی

شرکت اتحاد معتبر ترین تولید کننده درب ویلایی، درب ضد سرقت، درب فلزی، درب ضد حریق  و انواع درب های داخلی ساختمان در تهران است.شرکت ما خدمات و فروش خود را فقط مختص تهران انجام نمیدهد بلکه مشتریا مختلفی از سر تا سر ایران برای سفارش و خرید انواع درب های ضد سرقت دارد.این شرکت علاوه بر تولید و فروش انواع درب ضد سرقت،خدمات کامل و خوبی برای نصب درب ضد سرقت در تمام استان ها برای مشتریان عزیز ارائه کرده است.درب های ضد سرقت ترک اصل و درب ضد سرقت ایرانی و چینی و همچنین درب های داخلی HDF  و MDF  از سایر محصولات شرکت اتحاد درب هستند.درب ضد سرقت ویلایی معمولا به صورت سفارش ساخته میشوند و میتواند ساختاری متناسب به سلیقه مشتری داشته باشد.

درب ضد سرقت سایز بزرگ مخصوص ویلا های شما

درب ضد سرقت لابی و درب ضد سرقت ویلایی دو نوع دیگر از درب ضد سرقت می باشد که با توجه به نیاز مشتری در بازار ارائه شده است در مورد انواع درب ضد سرقت و نحوه  کار آنها و موارد کابرد آنها به صورت کامل توضیحاتی را ارائه داده ایم. شما در صورتی که نیاز به خرید درب ضد سرقت دارید میتوانید با مراجعه به فروشگاه درب ضد سرقت نوع درب خود را انتخاب و خریداری کنید و در صورت هرگونه سوال و ابهام نیز میتوانید با شماره های مندرج در وب سایت با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما به صورت کامل شما را برای خرید درب ضد سرقت لابی و درب ضد سرقت ویلایی راهنمایی کنند .
درب ضد سرقت لابی یکی دیگر از انواع درب های می باشد که در لابی ها مورد استفاده قرار میگیرد یان درب ها با توجه به عرضی که دارند معمولا از دو لنگه استفاده می کنند به همین منظور شرایط این درب های نصب به درب های تک لنگه ای ضد سرقت متفاوت می باشد شرایط ساخت درب ضد سرقت دو لنگه ای کمی متفاوت و سخت تر می باشد این درب ها در هنگام باز و بسته شده بر رو یک پاشنه چرخیده می شود حساس ترین نقطه در این نوع از درب ها نقطعه پایین این درب های می باشد چرا که باید به گونه ای ساخته شود که به آشانی باز نشود و در گذر زمان نیز افت کیفیت پایین تری داشته باشد  عرض این نوع از درب ها بیش از 180 می باشد و به همین دلیل به  دو لنگه تقسیم می شوند
از مهمترین ویژگی های درب ضد سرقت لابی میتوان به دو رویه بودن آن و استفاده از روکش ها سی ان اس برای این گونه درب های اشاره کرد تنوع رنگی این نوع از درب ها نیز بالاست در صورت نیاز به قیمت درب ضد سرقت لابی می بتوانید با دفتر دُر ناب در تماس باشید تا کارشناسان ما لیست قیمت این گونه درب ها را در اختیار شما قرار دهند.

درب ضد سرقت ویلایی

 

درب-ضد-سرقت-ویلایی

درب های ضد سرقت ویلایی دارای طرح و رنگ و مدل های بسیار متنوعی هستند همراه با ویژگی های ساختاری پیچیده و مقاوم.

درب ضد سرقت ویلایی به دو صورت تولید و ارائه میشود :

  1. در مدل اول یک درب یک لنگه میباشد و در کنار آن از استراکچر هایی مانند فلز و شیشه و آلومینیوم استفاده میشود.
  2. این مدل درب ضد سرقت ویلایی کمی متفاوت است.این مدل درب ها دو لنگه هستند و هیچگونه کتیبه ای در کنار آن ها استفاده نمیشود.

شما میتوانید برای آگاهی از مشخصات و قیمت این درب ها با شرکت اتحاد تماس بگیرید تا مشاوران درب ها را کاملا به شما معرفی کنند.

درب ضد سرقت ویلایی یک و نیم لنگه

 

درب-ضد-سرقت-یک-و-نیم-لنگه

 

علاوه بر اینکه درب ضد سرقت در ورودی واحد های آپارتمانی استفاده میشود،درب ضد سرقت یک و نیم لنگه برای درب ورودی ساختمان های اداری و تجاری هم بکار میرود.

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه و درب ضد سرقت ۲ لنگه با توجه به اینکه عرض زیادتری پیدا می کنند باید توجه بیشتری برای امینت این نوع درب ها اختصاص داده شود.هرچه عرض درب ضد سرقت یک ونیم لنگه بیشتر از 120 سانت شود امنیت درب ضد سرقت در برابر فشار توسط قفل مخفی بیشتر میشود.استفاده از ورق های فلزی با ضخامت بالا از هر گونه فشارهای ضربه ای درب ضد سرقت جلوگیری می کند.

درب ضد سرقت دو لنگه

 

درب-ضد-سرقت-دو-لنگه

 

تولید درب ضد سرقت دو لنگه و یک و نیم لنگه از درب ضد سرقت یک لنگه زمان بیشتری میبرد.به دلیل عرض زیاد درب ضد سرقت دو لنگه از قفل های مخفی برای امنیت بیشتر استفاده میکنند.رگلاژ و تنظیم نصب درب ضد سرقت دو لنگه نسبت به درب ضد سرقت یک لنگه زمان بیشتری میبرد زیرا یک طرف درب بر روی لنگه درب میشیند و همین دلیل باعث افزایش زمان رگلاژ درب می شود.

اگر نمای درب ضد سرقت دو لنگه برجسته باشد پشت درب از نماي CNC ساده و در پشت لنگه ثابت نیز از قفلهای خاص در بالای درب برای مقاومت بهتر لنگه ثابت استفاده می شود که ایستایی این نوع دربها را افزایش پیدا کند.علاوه بر این ها تولید درب های ضد سرقت دو لنگه نیز سخت و دشوارتر است.

احتمال افتادگی درب با گذشت زمان و خارج شدن از رگلاژ در درب ضد سرقت دو لنگه بیشتر است و باید بیشتر از لولا های نرکیه ای در ساخت این درب ها استفاده کرد.درب های ضد سرقت یک لنگه یا یک و نیم لنگه روکش هایی معمولی دارند اما درب ضد سرقت دو لنگه روکش چوبی با رنگ پلی استر دارند تا اگر خط و خشی بر روی درب افتاد بتوان با استفاده از بتونه و رنگ درب را به حالت اولیه برگرداند.

قیمت و خرید درب ضد سرقت ویلایی

قیمت-درب-ضد-سرقت-ویلایی

بنا بر این باید با توجه به شرایطی که درب ضد سرقت در آن قرار خواهد گرفت .روکش های مناسب به همراه رنگ آمیزی مناسب بر روی درب صورت گیرد تا مقاومت درب ضد سرقت در برابر این عوامل محیطی افزایش یابد، در صورتی که روکش های غیر استاندارد بر روی درب ضد سرقت ویلایی نصب نشود و یا درب به خوبی آب بندی و رنگ آمیزی نشود پس از مدتی استفاده از درب ضد سرقت شاهد جدا شدن لایه های روکش و یا ریختن رنگ آب بر اثر تغییرات آب و هوایی خواهیم بود که این مسئله خود علاوه تاثیر گذاشتن بر روی زیبایی درب ضد سرقت امنیت درب را نیز کاهش خواهد داد که هیچ خریداری به آن راضی نخواهد بود پس به هنگام خرید درب ضد سرقت برای ویلایتان به این مسئله که آیا درب ضد سرقتی که قصد خرید آن را دارید مخصوص منطقه آب و هوایی که مایل به استفاده از آن هستید می باشد یا نه و اینکه این درب مناسب استفاده برای ویلا می باشد یا خیر.

قیمت درب ضد سرقت برای منزل ویلایی

قیمت درب ضد سرقت ویلایی، از هر نوعی که باشد، بالاتر از درب‌های خانه‌های معمولی است. قیمت درب ضد سرقت دو لنگه، قیمت درب ضد سرقت ویلایی تک لنگه و … به دلیل استفاده جهت ویلاها، بالاتر است و سوپر لوکس محسوب می‌شود.
در این میان قیمت درب ضد سرقت الدورا، درب ضد سرقت ترک اصل و قیمت درب ضد سرقت دو لنگه به دلیل نوع ساختشان، بالاتر است. ناگفته نماند که قیمت درب ضد سرقت الدورا به دلیل ضد حریق و مستحکم بودن آن، بالاتر از درب‌های دیگر می‌باشد.
چنانچه مایلید از درب‌های ضد سرقت ترک استفاده کنید می‌توانید خرید اینترنتی درب ضد سرقت ترک را از سایت انجام دهید. ابتدا عکس درب ضد سرقت ترک اصل را ملاحظه نمایید و سپس بر اساس سلیقه از روی قیمت و همچنین عکس درب ضد سرقت ترک اصل، خرید اینترنتی درب ضد سرقت را انجام دهید.

سایر مطالب مفید

  1. درب MDF
  2. روکش و رویه درب ضد سرقت
  3. بورس درب ضد سرقت
  4. اجزای درب ضد سرقت
درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک | فروش درب ضد سرقت ترک اصل

خرید درب ضد سرقت ترک از مراکز معتبر و شناخته شده در بازار درب های ضد سرقت و یا نمایندگی های برندهای معتبر ترک، بهترین و ایمن ترین راهی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. حتما دقت داشته باشید که دربی که انتخاب میکنید ضمانت نامه و همچنین گارانتی های مناسب داشته باشد.
درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,کیفیت درب ضد سرقت ایرانی,خرید درب ضد سرقت ایرانی,انواع درب ضد سرقت ایرانی

خرید درب ضد سرقت ایرانی | کیفیت درب ضد سرقت ایرانی | بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی

اتحاد درب یکی از بزررگترین و باسابقه ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در داخل ایران است.درب ضد سرقت ایرانd دارای کیفیت بسیار بالا به همراه قیمت مناسب است.برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با اتحاد درب تماس بگیرید.
تمیز کردن درب ضد سرقت,راه های تمیز کردن درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

روش های تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت

تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت هم برای زیبایی و هم برای سلامتی بسیار مهم است.روش هایی ناب و تست شده با استفاده از ماده هایی که میتوانید بدون زمان و هزینه زیاد خودتان بسازید و درب های ضد سرقت و اجزای آن را رنگ کنید و براق نگه دارید.
بهترین نوع درب ضد سرقت,بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است,بهترین مدل درب ضد سرقت

قوی ترین و بهترین مدل های درب ضد سرقت نسبت به بودجه

آگاهی از بهترین نوع و مدل و برند درب ضد سرقت و آشنایی کامل با مشخصات فنی و ظاهری آن ها همراه با مقایسه بهترین مدل های درب های ضد سرقت برای خرید نسبت به بودجه.بهترین درب ضد سرقت را از ما بخواهید