درب ضد سرقت شیشه خور,درب ضد سرقت شیشه دار,درب لابی شیشه خور,درب ضد سرقت شیشه خور لابی

انواع درب ضد سرقت شیشه خور و لابی به همراه مشخصات و قیمت

 • سه شنبه 2 اردیبهشت 1399
 • 2039 نفر

درب ضد سرقت انواع مختلفی دارند مثل درب یک و نیم لنگه و دو لنگه.اما این درب ها میتوانند شیشه خور هم باشند و مثل درب های ضد سرقت دیگر انواع مختلفی با مشخصات مختلف داشته باشند و برای ساختمان هایی که لابی دارند به عنوان درب لابی استفاده شوند

درب ضد سرقت شیشه خور

درب ضد سرقت شیشه خور تلفیقی از درب چوبی و شیشه که در وسط درب قرار میگیرد است.این نوع درب در چارچوب های ساده فلزی و چارچوب فلزی روکوب دار توسط شرکت اتحاد درب تولید میشود.این محصول برای کشور ترکیه است و در شرکت اتحاد درب مونتاژ میشود.

درب ضد سرقت شیشه خور دارای قطر رویه 10 میلی متر ترکیه بوده و رنگ پلی اورتان با روکش راش نمای زیبایی به این درب داده استو بیشتر مشتریان و خریداران درب ضد سرقت شیشه خور آن را به خاطر زیبایی خاصی که دارد انتخاب میکنند.

نوع یراق آلات ، قفل و دستگیره درب ضد سرقت  شیشه خور،کاله ترکیه با ۵ سال ضمانت تعویض می باشد که مشتریان با خاطری آسوده می توانند از آن در پروژه های خود استفاده نمایند.درب ضد سرقت شیشه خور در ابعاد موجود تودرتوی فریم : ۱۱۱*۲۱۱ و ۱۰۶*۲۱۱ تولید می گردد که با هماهنگی بخش فنی امکان تغییر ابعاد امکان پذیر می باشد.

ما با سال ها تجربه ای که در تولید و فروش و همچنین آگاهی از انتخاب و سلیقه مردم داریم خرید این درب های ضد سرقت شیشه خور را به عنوان درب ضد سرقت ویلایی و درب لابی پیشنهاد میکنیم زیرا میتواند زیبایی خاصی را به ویلا یا ساختمان دهد.

 

امنیت درب ضد سرقت

 

درب-ضد-سرقت-شیشه-خور

 

میدانیم که درب ضد سرقت انواع مختلفی دارد که عبارتند از : درب ضد سرقت ترک ، ایرانی و درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت شیشه خور.اما سوالی که پیش می آید این است که چرا درب ضد سرقت به صورت یکپارچه ساخته میشود  و در بدنه آن از شیشه برای زیبایی مثل درب های معمولی استفاده نمیشود؟

پاسخ این سوال کاملا واضح و روشن است و دلیل آن این است که در صورتی که از شیشه برای زیبایی بدنه درب ضد سرقت استفاده شود،یکپارچگی درب ضد سرقت به هم خورده و در نتیجه امنیت درب به خطر میافتد و این به این معناست که در صورتی که بخواهیم از شیشه ای در درب ضد سرقت استفاده کنیم به صورتی که مانند درب های معمولی سمت دیگر درب از شیشه قابل دیدن باشد امنیت درب ضد سرقت شیشه خور کاملا کم میشود و امکان این که امنیت کاملا به صفر برسد وجود دارد.به دلیل اینکه ممکن است سارقین با وسایل لازم اقدام به شکستن یا آب کردن شیشه نماید که در این صورت راه برای ورود افراد به داخل باز میشود و به راحتی وارد میشوند.به همین دلیل در تولید درب های ضد سرقت شیشه خور از طراحی های پیشرفته استفاده میشود تا امنیت بالا باشد.در بدنه این درب ها از شیشه استفاده نمیشود و شیشه درب ضد سرقت شیشه خور فقط برای زیبایی است.

 

درب ضد سرقت لابی شیشه خور

درب لابی شیشه خور به دلیل زیبایی خاص و کیفیت بالایی که دارد در گروه پرفروش ترین درب های ضد سرقت اتحاد درب میباشد.درب ضد سرقت لابی شیشه خور ساخت کشور ترکیه می باشد و در کارخانه تولید درب های ضد سرقت مونتاژ و به مشتریان عرضه می گردد.

داخل این درب ها سر تا سر فولاد میباشد و ضخامت چارچوب آن 18 سانتی متر است  و رویه آن هم 10 میلی متر در نظر گرفته شده است.در ساخت این درب از روکش راش و رنگ پلی اورتان ترکیه استفاده گردیده و یراق آلات آن یراق کاله ترکیه است که دارای ۵ سال ضمانت یراق می باشد و همچنین ابعاد درب های لابی به صورت سفارشی ساخته می شود.

 

ویژگی های درب ضد سرقت لابی شیشه خور

 • درب ضد سرقت لابی با روکش چوب
 • سازه فلزی داخلی درب ضد سرقت شیشه خور
 • قابلیت نصب شیشه با شرایط خاص
 • قابلیت نصب انواع دستگیره و قفل
 • قابلیت ساخت درب ضد سرقت لابی به هر شکلی
 • اندازه و ابعاد در ضد سرقت لابی به دلخواه مشتری
 • طرح شیشه و طرح درب  قابل تغییر
 • رنگ درب و رنگ شیشه قابل تغییر  درب ضد سرقت لابی شیشه خور

 

درب ضد سرقت لابی شیشه خور 1/5 لنگه

این مدل درب های ضد سرقت یک و نیم لنگه بیشتر در لابی ساختمان ها و گاهی اوقات در ورودی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.درب ضد سرقت لابی شیشه خور یک و نیم لنگه وارداتی از کشور ترکیه میباشد و در شرکت اتحاد درب مونتاژ و به مشتریان ارائه میشود.در قسمت داخلی درب و چارچوب از ورق فولادی ضخیم و بخشی دیگر از شیشه استفاده شده است و از عایق صوتی و حرارتی هم در داخل درب ام دی اف 10 میلی متری به کار رفته است.در درب ضد سرقت لابی شیشه خور ۱٫۵ لنگه از یراق آلات کاله ترکیه استفاده شده و دارای ۵ سال گارانتی می باشد .

در این نوع درب های لابی که معمولا به صورت دو طرف شیشه خور و وسط طرح با قابلیت ضد سرقت تولید میشود.،به ایت صورت که دو طرف درب ثابت و فقط وسط باز شو میباشد و در این نوع درب ها از متریال درجه یک برای تولید استفاده میشود البته سالهاست ما سعی کردیم با تولید درب های ضد سرقت با کیفیت بالا و متریال اصلی مشتری جذب کنیم و ذضایت مشتریان عزیز را جلب کنیم..این نوع درب ها دارای لولا های بسیار مستحکم هستند و این نوع لولا ها بسته به ضخامت چارچوب و وزن درب از داخل قابل رویت هستند و برای درب های ورودی ساختمان از حداقل 4 لولا استفاده میشود.

این نوع درب لابی ورودی قابلیت تولید در طرح و رنگ های مختلف و زیبا را دارد و بر اساس سلیقه مشتری تولید و عرضه میشود و حتی در رنگ کردن این درب ها هم  سعی میکنیم از متریال درجه یک و ابزار الات درجه یک استفاده کنیم.به دلیل قرار گیری این نوع درب ها در محیط بیرون برای ساخت آنها از انواع رویه و روکش های درب ضد سرقت  ضد آب و ضد آفتاب استفاده میشود.درب های لابی ساخته شده با چوب گردو و بلوط  از سایر درب ها گرانتر میباشند و درب های تولید شده با چوب روس از سایر درب ها ارزانتر هستند اما درب های راش بلوط یا گردو مقاومت بیشتری دارند و مناسب درب های لابی هستند.

 

 

درب ضد سرقت شیشه خور دو لنگه و درب ضد سرقت شیشه خور سه لنگه

یکی از چیزهایی که در قیمت درب شیشه خور بسیار تاثیر گذار است تعداد لنگه های درب ضد سرقت شیشه خور می باشد و هرچه تعداد این لنگه ها بیشتر باشد قیمت درب ضد سرقت شیشه خور نیز بیشتر میشود! معمولا درب های ضد سرقت شیشه خور سه لنگه هستند و لنگه وسط متحرک و دو لنگه کناری آن ثابت می باشد و لنگه متحرک درب ضد سرقت شیشه خور بدون شیشه می باشد!

 

 

طرح شیشه درب ضد سرقت شیشه خور

شیشه درب ضد سرقت شیشه خور نیز نقشی بسیار اساسی در قیمت درب ضد سرقت شیشه خور لابی دارد و هر چقدر شیشه گران قیمت تر باشد قیمت درب ضد سرقت شیشه خور نیز افزایش می یابد!

 

قفل و یراق درب ضد سرقت شیشه خور

قفل و یراق آلات درب ضد سرقت شیشه خور نیز در قیمت درب ضد سرقت شیشه خور تاثیر دارد و گاها در بازار دستگیره هایی دیده شده که از قیمت یک درب ضد سرقت گرانتر می باشد و نقشی تعیین کننده در قیمت درب ضد سرقت شیشه خور خواهد داشت.

ابعاد درب ضد سرقت شیشه خور لابی

درب ضد سرقت شیشه خور را به هر ابعادی می توان ساخت و دست سازنده در این مورد باز می باشد! و فقط باید این نکته را در نظر داشت که عرض شیشه های درب ضد سرقت شیشه خور باید از سر یک انسان بالغ کوچکتر در نظر گرفته شود و ورق بکار برده شده در اطراف شیشه درب ضد سرقت شیشه خور نیز باید دوبل در نظر گرفته شود در هنگام ساخت درب ضد سرقت شیشه خور تا اثر دیلم را در ورود غیر قانونی خنثی کند! و یا اینکه شیشه بکار برده شده از طرف مخالف بجایی دید نداشته باشد و ورق سرتاری داخل درب جلوی آن را نیز پوشش داده باشد( در این مواقع شیشه جیوه ای در نظر گرفته شده تا ورق فولادی دیده نشود)

درب ضد سرقت لابی

 

درب-ضد-سرقت-لابی

 

امروزه تجملگرایی وزیبایی ظاهری محل زندگی یکی از دغدغه های اصلی هر خانواده شده است.درب ضد سرقت لابی ساختمان اولین چیزی است که نگاه هر فرد هنگام ورود به مکانی آن را میبیند پس زیبایی آن بسیار مهم شده است.

درب ورودی ساختمان یا درب لابی معمولا در چند نوع مختلف تولید می شود که شامل درب لابی ضد سرقت فلزی ، و درب لابی ضد سرقت شیشه ای می شود.

 درب لابی ضد سرقت از چوب یا فلز یا ترکیب این دو ساخته میشود که بستگی به سلیقه و محل مورد نظر نصب دارد.

تمامی درب های ضد سرقت تک لنگه قابلیت تبدیل شدن به دو لنگه و سه لنگه را دارند و در طرخ و رنگ های مختلف و شیک تولید میشوند و این باعث شده است که مشتری حق انتخاب محدودی نداشته باشد.

درب لابی چوبی

 

درب-لابی-چوبی

 

دارای ابعاد متفاوتی است اما معمولا عرض درب های لابی کمتر از 145 سانتی متر است.درب بازشو اصلي درب لابي يك و نيم لنگه مي تواند 95 و 35 سانتي متر براي لت كوچك در نظر گرفته شود ولي با توجه به نوع ساختمان ها معمولاٌ عرضهاي متفاوتي براي درب لابي چوبي مورد استفاده قرار مي گيرد.درب لابي چوبي با عرض هاي بزرگ مي تواند محدود به ابعاد مشخص باشد ولي ساختمان سازان با توجه به شرايطي كه دارند دربهاي خودشان را با ابعاد سفارشي، سفارش مي دهند. درب لابي ورودي ساختمان با عرض هاي پشت تا پشت چهارچوب 195 سانتي متر براي دربهاي تك لنگه با كتيبه هاي كناري، درب با عرض 250 سانتي متر براي دربهاي دو لنگه با دو كتيبه هاي كناري ابعاد استاندارد مي باشد. ارتفاع طول نيز براي درب لابي چوبي وجود دارد و ارتفاع زير ساب فريم تا كف فينيشينگ نبايد بيشتر از 215 سانتي متر باشد.

 

برای خرید درب لابی یا ورودی باید به موارد زیر توجه کنید

 • ظاهر درب لابی و یا ورودی

برای انتخاب درب مناسب لابی ساختمان و ویلای خود، باید به جهت تابش نور خورشید و وزش باد که در هوای بارانی باعث برخورد باران با درب می شود دقت کنید.

به طور مثال در ایران خانه‌هایی که درب ورودی آن‌ها در جهت شرق ، غرب و یا جنوب هستند و در مسیر نور مستقیم و شدید خورشید قرار می‌گیرند؛ می‌توانند از درب فلزی استفاده کنند.

در صورت تمایل به ساخت درب چوبی و یا MDF باید نکاتی را برای طول عمر بیشتر درب در نظر بگیرید.

مانند نصب یک آفتاب‌گیر و یا طاق‌نما که هم باعث زیبایی بیشتر ساختمان می‌شود و هم جلوی تابش نور خورشید به درب را می‌گیرد.

نور خورشید در طولانی مدت باعث ایجاد ترک‌های مویی و یا تاب‌دار شدن درب می‌شود ولی اگر درب خانه به سمت شمال باشد؛ مشکلی برای انتخاب درب چوبی نخواهید داشت.

اکثر خانه هایی که ورودی آنها در قسمت شمال ساختمان می باشد درب لابی چوبی سفارش می دهند.

از نظر زیبایی به عقیده بسیاری از مردم درب چوبی شکیل‌تر است و با همه سبک‌های معماری به ویژه طرح‌های کلاسیک هماهنگی خاصی دارد.

امروزه برای زیبایی بیشتر درب‌های تمام چوب لابی از ترکیب شیشه ، چوب و طرح های برجسته و یا CNC استفاده می‌کنند.

در صورت کاربرد درب فلزی از هر دو نوع سبک کلاسیک و مدرن می‌ توان استفاده کرد.

نکته دیگر اینکه هر چقدر ابعاد درب ورودی بیشتر باشد زیبایی و شکوه آن نیز بیشتر خواهد شد.

 

 • عایق حرارتی و صوتی

بهتر است که درب لابی و یا ورودی مانع و عایقی باشد در برابر صدا و برودت و حرارت .

عایق صدا مانع انتقال صدای محیط بیرون خانه مانند رفت و آمد اتومبیل ها به داخل می شود.

همچنین عایقی حرارتی بودن نیز در تابستان و زمستان مانع نفوذ هوای گرم و سر از بیرون به داخل و اتلاف انرژی می شود.

 

 • قفل امنیتی

در دنیای امروز ، امنیت یک درب ، بارزترین ویژگی آن می باشد.

برای امنیت درب لابی و یا ورودی صرف نظر از چوبی و یا فلزی بودن آن‌ها می‌توان از قفل‌های امنیتی پیشرفته استفاده کرد.

با پیشرفت تکنولوژی و تولید قفل‌های هوشمند برندهای معتبر می توانید از امنیت خانه خود مطمئن شوید.

 

 • قیمت درب لابی و یا ورودی

درب‌های لابی معمولا لوکس تر و بزرگتر از درب‌های اتاقی و ورودی آپارتمان هستند.

به همان نسبت قیمت بالاتری هم دارند.

از نظر امنیت هم باید امن از درب‌های ورودی دیگر باشد.

قیمت درب‌های MDF و یا تمام چوب ارتباط مستقیم با اندازه ، طرح و نوع چوب انتخابی دارد.

هر چقدر که اندازه‌های درب بزرگتر باشد قیمت تمام شده آن نیز بیشتر می‌شود.

البته نوع چوب و روکش چوبی انتخابی در ساخت درب نیز بسیار حائز اهمیت است.

زیرا که درب لابی معمولا در معرض نور آفتاب و هوای بیرون است پس باید در انتخاب نوع روکش ، رنگ و چوب دقت زیادی داشت.

انواع درب ضد سرقت شیشه خور تولید شرکت اتحاد درب

 

درب,درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,بهترین درب ضد سرقت,انواع درب ضد سرقت,قیمت درب ضد سرقت,درب ضد سرقت تهران,درب ضد سرقت در تهران,بورس درب ضد سرقت,بورس درب ضد سرقت در تهران,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت چینی

تنوع در طرح و رنگ سایز 110*210 ورق رویه ۸ میل داخل شبکه آهنی سرتاسر جنس روکش راش قفل با 5 سال ضمانت سفارش تمامی درب هاى ضد سرقت با هرنوع قفل و يراق دلخواه ( قفل هاى ترك، چينى يا ايرانى )

 

 

درب,درب ضد سرقت,درب ترک,درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ارزان,بورس درب ضد سرقت,درب ضد سرقت در تهران,بورس درب ضد سرقت در تهران

درب ضد سرقت روکش راش رنگ شده قفل با 5 سال ضمانت در انواع رنگ ها و طرح های مختلف سفارش تمامی درب هاى ضد سرقت با هرنوع قفل و يراق دلخواه ( قفل هاى ترك، چينى يا ايرانى ) انتخاب رنگ به سفارش مشتری

 

 

درب,درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,بهترین درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ایرانی,درب ضد سرقت چینی,درب ضد سرقت در تهران,بورس درب ضد سرقت در تهران,بورس درب ضد سرقت تهران,درب ضد سرقت کرج,درب ضد سرقت در کرج

درب ضد سرقت مدل ونی گلس سفید ورق چهارچوب : 1.5 سفارش تمامی درب هاى ضد سرقت با هرنوع قفل و يراق دلخواه ( قفل هاى ترك، چينى يا ايرانى ) قفل با 5 سال ضمانت

 

 

درب ضد سرقت ملامینه مدل نیم دایره,درب,درب ضد سرقت,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت در تهران,بورس درب ضد سرقت,بورس درب ضد سرقت در تهران,بورس درب ضد سرقت در کرج,بهترین درب ضد سرقت

 

درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک | فروش درب ضد سرقت ترک اصل

خرید درب ضد سرقت ترک از مراکز معتبر و شناخته شده در بازار درب های ضد سرقت و یا نمایندگی های برندهای معتبر ترک، بهترین و ایمن ترین راهی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. حتما دقت داشته باشید که دربی که انتخاب میکنید ضمانت نامه و همچنین گارانتی های مناسب داشته باشد.
درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,کیفیت درب ضد سرقت ایرانی,خرید درب ضد سرقت ایرانی,انواع درب ضد سرقت ایرانی

خرید درب ضد سرقت ایرانی | کیفیت درب ضد سرقت ایرانی | بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی

اتحاد درب یکی از بزررگترین و باسابقه ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در داخل ایران است.درب ضد سرقت ایرانd دارای کیفیت بسیار بالا به همراه قیمت مناسب است.برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با اتحاد درب تماس بگیرید.
تمیز کردن درب ضد سرقت,راه های تمیز کردن درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

روش های تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت

تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت هم برای زیبایی و هم برای سلامتی بسیار مهم است.روش هایی ناب و تست شده با استفاده از ماده هایی که میتوانید بدون زمان و هزینه زیاد خودتان بسازید و درب های ضد سرقت و اجزای آن را رنگ کنید و براق نگه دارید.
بهترین نوع درب ضد سرقت,بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است,بهترین مدل درب ضد سرقت

قوی ترین و بهترین مدل های درب ضد سرقت نسبت به بودجه

آگاهی از بهترین نوع و مدل و برند درب ضد سرقت و آشنایی کامل با مشخصات فنی و ظاهری آن ها همراه با مقایسه بهترین مدل های درب های ضد سرقت برای خرید نسبت به بودجه.بهترین درب ضد سرقت را از ما بخواهید