درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,کیفیت درب ضد سرقت ایرانی

خرید درب ضد سرقت ایرانی | کیفیت درب ضد سرقت ایرانی | بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی

  • شنبه 30 آذر 1398
  • 296 نفر

اتحاد درب یکی از بزررگترین و باسابقه ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در داخل ایران است.درب ضد سرقت تولید ایران دارای کیفیت بسیار بالا به همراه قیمت مناسب است.برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با اتحاد درب تماس بگیرید.

درب ضد سرقت ایرانی

یکی از انواع درب ضد سرقت،درب ضد سرقت ایرانی است.درب ضد سرقت ایرانی معمولا از لحتاظ کیفیت هم سطح با درب ضد سرقت ترک است .اما این کیفیت در دراز مدت ممکن است نتواند قابل رقابت با درب ضد سرقت ترک باشد.
عمدتا درب ضد سرقت ایرانی از متریال وارد شده از کشور ترکیه ساخته و در ایران مونتاژ میشود.
درب ضد سرقت ایرانی اتحاد درب، داخل ایران ساخته می شود و دارای کیفیت خوبی است که این کیفیت می تواند قابل مقایسه با نمونه های خارجی باشد. اين نوع دربها از نظر ظاهری کاملاً مشابه درب های ضد سرقت ساخت کشور ترکیه می باشند، البته در ایران درب هایی با ظاهر مشابه درب های ضد سرقت چینی نیز تولید می شود.
متخصصان ایرانی معمولاً مواد لازم برای ساخت درب ضد سرقت را به دلیل هزینه زیاد دستگاه های لازم برای تولید این محصولات از کشور ترکیه وارد می کنند، البته بعضی مهندسان از محصولات داخلی نیز برای ساخت درب ضد سرقت استفاده می کنند.

درب ضد سرقت تولید ایران

 پس از گذر چند سال از شیوه تولید مونتاژی درب ضد سرقت در ایران با افزایش بنیه مالی و فنی صنعتگران ایرانی در حال حاضر چندین تولید کننده بزرگ در زمینه تولید درب های ضد سرقت سری اکونومی و لوکس در ایران مشغول به فعالیت هستند که تقریباً غیر از مواد اولیه که اغلب وارداتی هستند سایر پروسه تولید را در کارخانه های خود به سرانجام می رسانند، اما متاسفانه با توجه به اینکه هیچ واحد نظارتی بر کیفیت تولیدات درب ضد سرقت در ایران نظارت ندارد همان سرنوشتی که گریبان درب ضد سرقت چینی و مشابه ایرانی آن را گرفت به سراغ درب ضد سرقت ایرانی (طرح ترک) نیز آمده است.
اتحاد درب یکی از بزررگترین و باسابقه ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در داخل ایران است.درب ضد سرقت تولید ایران دارای کیفیت بسیار بالا به همراه قیمت مناسب است.برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با اتحاد درب تماس بگیرید.

درب ضد سرقت ارزان ایرانی

 درب ضد سرقت ترک مونتاژ ایران:

تاجران ایرانی به واسطه همسایگی مقبولیت کالای ترک به سمت واردات درب ضد سرقت از ترکیه نمودند در ابتدا انواع درب های ضد سرقت ترکیه در سری های اکونومی، لوکس و مولتی لوکس وارد بازار ایران شد اما به مرور زمان تولیدکننده های ایرانی مخصوصاً هموطنان ما در آذربايجان غربي شهرك صنعتي سلماس اقدام به تولید درب ضد سرقت در ایران نمودند به صورتی که چهارچوب و اسکلت فلزی را در ایران تولید و مونتاژ، رویه و قفل آن را از کشور ترکیه وارد می نمودند و این شیوه تولید درب ضد سرقت که در بازار به عنوان درب ضد سرقت ترک مونتاژ ایران مطرح شده است هنوز ادامه دارد. 
هر چند که اکثر فروشندگان درب های ضد سرقت ایرانی را به عنوان درب های ترک مونتاژ ایران معرفی می کنند، البته در ایران بیشتر درب های ضد سرقت سری اکونومی تولید و سری لوکس ضد سرقت ها از ترکیه وارد ایران می شود، اما در کلاس های یکسان مانند سری اکونومی تولیدات درب ضد سرقت ایران با تولیدات ترکیه از نظر کیفی برابری می کند و اکثر درب های سری لوکس ترکیه که وارد ایران می شود علاوه بر کیفیت ظاهری از ضریب امنیت درب های ضد سرقت نيز برخوردار مي باشند.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی

درب های ضد سرقت چینی معمولا به عنوان درب ضد سرقت ارزان شناخته شده اند،ولی درب ضد سرقت ایرانی از لحاظ قیمت گرانتر از درب ضد سرقت چینی هشتند.درب ضد سرقت ایرانی نسبت به کیفیت بالایی که دارد قیمت نسبتا مناسبی دارد. همین قیمت مناسب باعث افزایش درخواست کنندگان برای استفاده از این درب ها است.درب ضد سرقت ایرانی داخل ایران ساخته و تولیدکنندگانی زیادی در این زمینه فعالیت دارند.در این بین اتحاد درب یکی از بزرگترین این تولیدکنندگان است.برای اطلاع از قیمت درب ها و استفاده از امکانات با ما تماس بگیرید.

انواع درب ضد سرقت ایران

1- درب ضد سرقت چینی (اولین درب ضد سرقتی که وارد ایران شد كه داراي كيفيت بسيار پاييني مي باشد)
2-  درب ضد سرقت طرح چین تولید ایران (به طور محدود تولید و در سطح پاييني قرار دارد)
3- درب ضد سرقت ترک وارداتی (عموماً در سری اكونومي، برجسته، لوکس و مولتی لوکس وارد ایران می شود)
4- درب ضد سرقت ترک مونتاژ ایران (تنه چهارچوب و اسکلت لنگه در ایران تولید می شود و رویه و روکش و رنگ و یراق و قفل انها از ترکیه وارد می شود)
۵- درب ضد سرقت طرح ترک تولید ایران (بیشترین تولید داخلی از این دست كه در رده بالایی نیز قرار دارد)

درب ضد سرقت ایرانی


خصوصیات درب ضد سرقت ایرانی

•    درب ضد سرقت دارای اجزایی از قبیل زنگ، چشمی، شب بند جهت قفل اصلی ، زه درزگیر برای جلوگیری از ورود گرد و خاک، گرما و سرما ، لولای پنهان و چهارچوب متفاوت و مستحکم نسبت به درب معمولی است.
•    درب ضد سرقت از نظر رطوبتی و حرارتی کاملا عایق است.
•    نصب این درب ها  آسان بوده و بدون آسیب رسیدن به درب ضد سرقت انجام می شود.
•    درب ضد سرقت امنیت منزل، محل کار و فروشگاه ها را افزایش می دهد.
•    از لحاظ اقتصادی استفاده از درب ضد سرقت مقرون به صرفه است .
•    درب های ضد سرقت سوداد از استاندارد های بین المللی برخودار است .
•    بهترین قفل ضد سرقت و یرآق آلات در درب های ضد سرقت سوداد استفاده شده است .
•    درب ضد سرقت باید به تناسب محل مورد استفاده با ويژگيهاي متفاوت انتخاب گردد.

بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

برندهای مختلفی از درب ضد سرقت ایرانی در بازار موجود است که انتخاب بهترین و با کیفیت ترین درب ضد سرقت ایرانی در بین آن ها کمی مشکل است. بهتر است برای خرید یک درب ضد سرقت با کیفیت از افراد با تجربه در این زمینه مشورت بگیرید.
درب ضد سرقت اتحاد درب با سعي و تلاش شبانه روزي مهندسين و پرسنل متخصص و مجرب خود توانست در ضمن ارتقا کمي و کفي به بزرگترين توليد کننده درب ضد سرقت در ايران تبديل گردد. 
ساختار داخلی درب های ضد سرقت اتحاد درب شامل پروفیل کشی فلزی سرتاسری می باشد و کل عرض و طول درب متناسب با ابعاد درب ضد سرقت با ورق فلزی U شکل پوشیده می شود و ورق فلزی داخلی در ساخت های سفارشی می تواند ورق دوبل فلزی باشد. 

درب ضد سرقت,درب ضد سرقت چیست,قیمت درب ضد سرقت,خرید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت چیست؟ | همه جزئیات درباره درب ضد سرقت

به علت بالا بودن ضریب ایمنی در درب های ضد سرقت و به زبان ساده نفوذپذیری سخت و دشوار نسبت به انواع دیگر درب های ساختمانی، مشتریان اصطلاحاً به آن درب ضد سرقت می گویند. در ساخت درب های ضد سرقت از سنگ پشم نسوز هم برای جلوگیری از حریق استفاده میشود.
درب ضد سرقت ,درب ضد سرقت ارزان,درب ضد سرقت چینی,درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ارزان | قیمت درب ضد سرقت ارزان در تهران و کرج

درب خانه با توجه به اینکه نقطه حمله بیشتر سارقین است، باید امنیت و استحکام لازم را داشته باشند. طبیعتا قفل کردن درب‌ها اولین و مهمترین اقدام ایمنی است که برای جلوگیری از ورود سارقین باید انجام دهیم.
خرید درب ضد سرقت,فروشگاه اینترنتی درب ضد سرقت,خرید اینترنتی درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت | قیمت درب ضد سرقت

روش‌های گوناگونی جهت انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت پیش روی شما قرار دارد که بنا بر نیازی که دارید می‌توانید از این روش‌ها استفاده کنید. اگر حساسیت خاصی در خرید دارید و باید حتماً محصول را از نزدیک ببینید و خریداری کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً خرید درب ضد سرقت را به صورت حضوری و با استفاده از شیوه‌های سنتی انجام دهید .
درب ضد سرقت ایرانی,قیمت درب ضد سرقت ایرانی,کیفیت درب ضد سرقت ایرانی

خرید درب ضد سرقت ایرانی | کیفیت درب ضد سرقت ایرانی | بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی

اتحاد درب یکی از بزررگترین و باسابقه ترین تولیدکنندگان درب ضد سرقت در داخل ایران است.درب ضد سرقت تولید ایران دارای کیفیت بسیار بالا به همراه قیمت مناسب است.برای مشاوره و استفاده از خدمات ما با اتحاد درب تماس بگیرید.