رنگ بندی درب ضد سرقت,انواع رنگ های درب ضد سرقت,رنگ های درب ضد سرقت

انواع رنگ های موجود برای درب های ضد سرقت

  • پنجشنبه 1 اسفند 1398
  • 529 نفر

رنگ های موجود و متنوع برای انواع درب های ضد سرقت ترک و ایرانی و چینی نسبت به مدل های مختلف آن ها در صفحه رنگ بندی درب ضد سرقت اتحاد

رنگ بندی درب های ضد سرقت

رنگ نیز مانند طرح و مدل برای درب ضد سرقت بسیار مهم است.معمولا در خانه ها بین یک تا سه رنگ برای مطابقت وسایل و اجزای خانه استفاده میشود.اگر نمیدانید از چه تنوع رنگی استفاده کنید,رنگ های مشکی و سفید ساده و کلاسیک عمومی و زیبا هستند ولی اگر دنبال رنگ های دیگر هستید میتوانید از ترکیب رنگ هایی که خدمتتان عرض میکنیم استفاده کنید.

با توجه به بازار خوبی که درب های ضد سرقت در ایران پیدا کرده اند و مشتریان زیادی دارند باعث شده است تا شرکت های زیادی شروع به رقابت در این محصول کنند و این رقابت باعث میشود انواع و اقسام مختلف درب های ضد سرقت در طرح و رنگ های مختلف و همچنین جدیدترین مدل های درب ضد سرقت به راحتی یافت شوند.

البته رنگ بندی انواع درب های ضد سرقت تفاوت و تنوع چندانی ندارند و همه انواع درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی تفاوت زیادی ندارند.

رنگ های درب ضد سرقت موجود

  • درب ضد سرقت قهوه ای

ترکیب رنگی دکوراسیون داخلی منزل میتواند به انتخاب رنگ ورودی کمک کند.هنگام انتخاب طرح و رنگ درب منزل خود باید به درب همسایه های خود نیز توجه داشته باشید تا خیلی باعث زشت شدن راهروی ساختمان نشود و با این شرایط رنگ قهوه ای میتواند بهترین رنگ برای درب ورودی ساختمان باشد.

  • درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید رنگ از ورق فولادی ضخیم استفاده شده  و به علت وجود یونولیت فشرده در این درب ها عایق صدا و حرارت نیز هستند.رنگ الکترو استاتیک آلمان، یراق آلات ترک، درکوب و دستگیره عثمانی، میله ای و هلالی نیز از دیگر ویژگی های این نوع درب ضد سرقت است.یکی دیگر گزینه های اصلی و موجود نیز برای رنگ درب ضد سرقت,سفید است.

enlightened نکته : با این تعدا رنگ ها ممکن است استفاده کنندگان به فکر رنگ زدن درب های ضد سرقت بیفتند که ما در مقاله  رنگ کردن و تمیز کردن درب های ضد سرقت به توضیح آن پرداخته ایم. 

رنگ بندی فلز درب های ضد سرقت

رنگ بندی درب های ضد سرقت با رنگ های سفید و قهوه ای تمام نمیشود.درب های ضد سرقت فلزی در رنگ بندی متنوع با ویژگی های خاص تولید میشوند.رنگ درب ضد سرقت فلزی باید با رنگ های پودری الکترواستاتیکی رنگ شده باشد تا فلز در برابر خوردگی و هوازدگی مقاومت کافی را داشته باشد.در حقیقت هارمونی باید بین رنگ درب ضد سرقت و رنگ فلز وجود داشته باشد و در کنار این موضوع این رنگ فلز در دور لنگه دیده می شود.

باید در انتخاب رنگ فلز هم توجه زیادی داشت زیرا رنگ فلز در صورت وجود روکوب چوبی از پشت درب دیده میشود و رنگ های پودری نیز به صورت خال خال دیده میشوند پس غلاوه بر رنگ چوب درب باید به فلز درب نیز توجه کرد.

 


enlightened البته مهم است که بدانید درب های ضد سرقت امروزه در همه نوع طرح و رنگ زشت و زیبایی تولید و به فروش میرسند که این طرح و رنگ ها نسبت به روکش و رویه درب ضد سرقت تعیین میشود.


 

دبگر محصولات اتحاد درب

  1. درب ام دی اف
  2. درب ضد سرقت شیشه خور
  3. درب ضد سرقت ویلایی و لابی
  4. درب حام و سرویس بهداشتی
  5. درب داخلی ساختمان
درب ضد سرقت ترک,خرید درب ضد سرقت ترک,قیمت درب ضد سرقت ترک,درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ترک | فروش درب ضد سرقت ترک اصل

خرید درب ضد سرقت ترک از مراکز معتبر و شناخته شده در بازار درب های ضد سرقت و یا نمایندگی های برندهای معتبر ترک، بهترین و ایمن ترین راهی است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. حتما دقت داشته باشید که دربی که انتخاب میکنید ضمانت نامه و همچنین گارانتی های مناسب داشته باشد.
تمیز کردن درب ضد سرقت,راه های تمیز کردن درب ضد سرقت,رنگ کردن درب ضد سرقت

روش های تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت

تمیز کردن و رنگ کردن درب ضد سرقت هم برای زیبایی و هم برای سلامتی بسیار مهم است.روش هایی ناب و تست شده با استفاده از ماده هایی که میتوانید بدون زمان و هزینه زیاد خودتان بسازید و درب های ضد سرقت و اجزای آن را رنگ کنید و براق نگه دارید.
بهترین نوع درب ضد سرقت,بهترین نوع درب ضد سرقت کدام است,بهترین مدل درب ضد سرقت

بهترین برند ها و مدل های درب ضد سرقت نسبت به بودجه

آگاهی از بهترین نوع و مدل و برند درب ضد سرقت و آشنایی کامل با مشخصات فنی و ظاهری آن ها همراه با مقایسه بهترین مدل های درب های ضد سرقت برای خرید نسبت به بودجه.بهترین درب ضد سرقت را از ما بخواهید
چگونه درب های قدیمی خانگی را با درب ضد سرقت تعویض کنیم,تعویض درب های قدیمی با درب ضد سرقت,آموزش کامل مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

آموزش کامل مراحل تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت

آموزش گام به گام به همراه راهنمایی کامل برای تعویض درب های قدیمی منازل با درب های ضد سرقت جدید بدون نیاز به تخریب و صرف وقت و هزینه زیاد.تعویض درب ها یک امر مهم و امنیتی برای هر خانه ای است که زمان زیادی از تعویض درب هایش میگذرد.